Konsultant Ślubny

Kim jest Konsultant Ślubny?

Konsultant Ślubny to Wasz prywatny menadżer wspaniałego wydarzenia, jakim jest dzień ślubu. Działa w Waszym imieniu, pomaga w organizacji wydarzenia, ściąga z Was ogrom obowiązków, z którymi wiąże się organizacja ślubu i wesela. Pilnuje wszystkich terminów, dzięki czemu ze spokojem możecie zająć się swoimi sprawami, a jego doświadczenie pomoże Wam szybko uporać się z przeróżnymi problemami.

 

Organizacja ślubu to średnio 200 godzin spędzonych na planowaniu, wyszukiwaniu, organizowaniu, pilnowaniu i dopięciu całej logistyki oraz podwykonawców. Tym wszystkim Konsultant Ślubny zajmie się za Was, a Wam pozostaje to co najprzyjemniejsze – wybór podwykonawców i pomysłów, które podsyła Wam Konsultant. Wedding Planner układa scenariusz uroczystości, opracowuje harmonogram prac oraz czuwa nad prawidłowym jej przebiegiem począwszy od przygotowań przez całą uroczystość. Uzyskuje również niezbędne pozwolenia i dopełnia formalności w zakresie uzgodnionym z Młodą Parą.

Dlaczego Konsultant Ślubny My Little Wedding?

Nazywam się Kamila Taracińska i jestem certyfikowanym Konsultantem Ślubnym. Ukończyłam kurs rekomendowany przez Polskie Stowarzyszenie Konsultantów Ślubnych u Agnieszki Kudeli z Wytwórni Ślubów oraz u Kamili Romanow, które są pionierkami w tworzeniu wymarzonych uroczystości ślubnych. Dzięki temu, że mam solidne podstawy, ogrom przekazanej wiedzy i liczne wskazówki od osób, u których miałam przyjemność się szkolić, jestem w stanie wykreować wymarzoną uroczystość. Z przyjemnością zorganizuje dla Was wymarzoną uroczystość, wpasowując się odpowiednio w gusta, szukając kompromisów i dopasowując każdy detal według życzeń i ustaleń Młodej Pary. Pochodzę z Bieszczad dlatego bez problemów zorganizuję tę wyjątkową uroczystość nawet w tak wyjątkowym i pięknym miejscu. Organizacja ślubu i wesela w Bieszczadach, Rzeszowie czy całym Podkarpaciu to dla mnie sama przyjemność.
.

Marzy Ci się ślub w Bieszczadach? Kliknij tutaj ♥

 

Pakiety Wedding Plannera

Pomogę w realizacji takich projektów jak:

 1. Częściowa organizacja ślubu i wesela: Powierzcie nam tę część organizacji, na którą nie macie czasu, wiedzy lub nie jesteście w stanie zorganizować z powodu np. dalekiego dystansu od miejsca uroczystości. Pomożemy!
 2. Kompleksowa organizacja ślubu i wesela: Powierzcie nam swoją uroczystość w całości i o nic się nie martwcie! Będziemy na bieżąco informować o postępach w organizacji i dopytywać o decyzje związane z Waszą uroczystością.
 3. Koordynacja Dnia Ślubu: Odetchnijcie i poczujcie błogi spokój podczas Waszego Dnia. Zadbamy o to, abyście nie musieli się niczym przejmować i mogli w pełni korzystać z zabawy i cudownej atmosfery. Resztą zajmiemy się my 🙂
 4. Pre-koordynacja Dnia Ślubu: Jesteśmy na sali od początku montażów do momentu Waszego przyjazdu na salę, aby dopilnować wszystkie ustalenia i finalny wygląd na sali.
 5. Ślub i wesele w Bieszczadach: Zorganizuj Ten Piękny Dzień w Bieszczadach razem z nami! Pomożemy w dopięciu i dopilnowaniu wszystkiego, czego tylko potrzebujecie.
 6. Ślub w plenerze: Powierzcie nam organizację ślubu w plenerze, zorganizujemy i skoordynujemy ceremonię plenerową według Waszych wytycznych.
 7. Wesele w plenerze: Powierzcie nam organizację wesela w plenerze, zorganizujemy i skoordynujemy ceremonię plenerową według Waszych wytycznych.
 8. Wesele w namiocie: Powierzcie nam organizację wesela w namiocie, zorganizujemy uroczystość pod namiotem według Waszych wytycznych.
 9. Pakiet Indywidualny: Dobierz swój indywidualny pakiet według potrzeb i preferencji.
 10. Ślubne S.O.S: Pomagamy w znalezieniu podwykonawców oraz szukaniu najlepszego rozwiązania Waszych problemów. Skontaktuj się z nami i opowiedz w czym możemy Wam pomóc.

 

Co można zyskać zatrudniając Konsultanta Ślubnego?

Uwielbiam piękno i perfekcję. Zawsze lubię jak jest dopilnowane i dopięte na ostatni guzik, kiedy przestawiam różne elementy po parę milimetrów, aby były w tym idealnym miejscu. Dzięki temu, że będę przy Młodej Parze podczas tego wymarzonego dnia, mogę zająć się wszelkimi troskami, które mogą się wydarzyć. Opiekuję się całą uroczystością, koordynuję wszystkie elementy i odpowiednio reaguję, kiedy nie do końca wszystko idzie zgodnie z planem.

Dlaczego warto zatrudnić Konsultanta Ślubnego?

 1. Odciążę Młodą Parę od wielu obowiązków.
 2. Będę Twoim prywatnym menadżerem.
 3. Jestem w branży na bieżąco i powiem gdzie nie popełniać błędów.
 4. Pozwolę Młodej Parze zaoszczędzić czas przedstawiając gotowe rozwiązania.
 5. Zaproponuję najkorzystniejsze oferty, odpowiadające oczekiwaniom Młodej Pary.
 6. Wiem, gdzie można zaoszczędzić, a gdzie w ogóle nie warto oszczędzać.
 7. Przy wątpliwościach nakieruję na odpowiednią drogę.
 8. Zwrócę uwagę na najdrobniejsze szczegóły.
 9. Zredukuję stres związany z organizacją i dopinaniem elementów.
 10. Sprawię, że Ten Najpiękniejszy Dzień będzie unikatowy i skrojony idealnie do potrzeb Młodej Pary.

.

Co oszczędzasz zatrudniając Wedding Plannera?

 • Jako Wedding Planner przejechałam i pooglądałam sporą liczbę lokali, dzięki czemu mam wiedzę o najlepszych lokalach w okolicy – w zamian za to Młoda Para nie marnuje swojego czasu i paliwa: Oszczędzasz czas i pieniądze,
 • Przeglądnęłam sporą liczbę ofert od osób w branży ślubnej, dzięki temu wiem jak pracuje branża ślubna i czego się można spodziewać – w zamian za to Młoda Para uniknie niepotrzebnych rozczarowań, na które Wedding Planner zwróci uwagę: Oszczędzasz czas i ograniczasz stres,
 • Z Wedding Plannerem organizacja ślubu i wesela to spokój ducha: Oszczędzasz stres,
 • Wiem, gdzie znaleźć produkty lub usługi w lepszej cenie: Oszczędzasz pieniądze,
 • Negocjuję warunki umowy: Oszczędzasz pieniądze,
 • Zwrócę uwagę na niebezpieczne zapisy w umowie, które mogą się pojawić: Zapewniasz sobie bezpieczeństwo,
 • Pilnuję przebiegu wesela i rozliczeń z podwykonawcami: Odciążasz siebie i najbliższych od obowiązków związanych z wydarzeniem, zapewniasz sobie dzień dla małżonka i najbliższych, a rodzinie, świadkom i drużbie czas na zabawę,
 • Jestem oparciem w trudnych chwilach lub zwątpieniach: Zapewniasz sobie wsparcie i pomoc.

Jako Konsultant Ślubny pragnę obdarzyć Młodą Parę opieką, poczuciem bezpieczeństwa i oparciem, które jest bardzo ważne. Chcę, aby Młoda Para czuła się ze mną swobodnie, bezpiecznie i wiedziała, że jestem dla ich wszelkich rozterek, pomysłów i propozycji.

Stwórzmy razem coś pięknego!

.

UCZYMY SIĘ OD NAJLEPSZYCH 

Konsultant Ślubny Agnieszka Kudela Kamila Taracińska

.

 

 

Co wchodzi w skład oferty Konsultanta Ślubnego?

• Profesjonalna pomoc w organizacji uroczystości,
• Określenie potrzeb Młodej Pary,
• Przygotowanie oferty i kosztorysu organizacji uroczystości ślubnej i weselnej,
• Przygotowanie ofert Podwykonawców,
• Opracowanie scenariusza dnia ślubu,
• Opracowanie harmonogramu przygotowań i jego pilnowanie,
• Zorganizowanie przebiegu ślubu i wesela we współpracy z Podwykonawcami,
• Realizacja uroczystości zgodnie ze scenariuszem dnia ślubu,
• Rozliczanie uroczystości z Klientami i Podwykonawcami,
• Prowadzenie dokumentacji związanej z organizacją ślubu i wesela.

.

Skontaktuj się z nami i dowiedz się więcej kliknij tutaj ♥