O mnie

Nazywam się Kamila Taracińska i jestem Konsultantem Ślubnym

Ukończyłam kurs na Wedding Plannera rekomendowany przez Polskie Stowarzyszenie Konsultantów Ślubnych w fantastycznej Wytwórni Ślubów. Tyle, co otrzymałam tam ciepła, wiedzy i energii do działania jest nie do opisania. Zawsze lubiłam piękno i estetykę, a branża ślubna jest zdecydowanie tym miejscem, w którym można cieszyć oczy. Nawet nie zdawałam sobie sprawy jak bliska mi jest ta branża, dopóki się o tym nie przekonałam. Mam misję pomagać Młodym Parom pokonać ich przeciwności, wyciągnąć do nich rękę i sprawić, że ich troski znikną.

Zorganizowałam już niejeden event i szczerze mogę powiedzieć, że uwielbiam to robić. Uwielbiam patrzeć na piękne efekty mojej pracy i na szczęśliwych ludzi, którzy cieszą się z danego wydarzenia. Poczułam, że niesamowicie się w tym spełniam. Można powiedzieć, że organizacja to moje drugie imię i w niej czuję się jak ryba w wodzie. Chyba zgadniecie, kto u nas w domu zawsze organizuje wspólne wyjazdy, załatwia noclegi i planuje co, gdzie, jak i o której? Tak, właśnie ja 🙂

Z wykształcenia jestem mgr inż. logistyki po Politechnice Rzeszowskiej, ukończyłam studia podyplomowe z e-marketingu na Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania, które pozwoliły mi samej stworzenie tej strony, a hobbistycznie rozwinęłam się w kierunku stylisty paznokci. Obecnie uczę początkujące stylistki paznokci w Szkole Wizażu i Stylizacji w Rzeszowie. Jestem również wolontariuszem Fundacji SMA i koordynatorem części wystawienniczej na Konferencji SMA. Współtworzyłam projekt Podniebnej Drużyny SMA i akcji O skok od leku, która miała swoje trzy edycje. Jako Podniebna Drużyna walczyliśmy o refundację leku na SMA w Polsce skacząc ze spadochronem – udało się!

Uwielbiam adrenalinę, miejsca, w których coś się dzieje. Oprócz skoków, moim kolejnym miejscem na ziemi są festiwale muzyczne. Ta cała atmosfera panująca tam jest niesamowita, a mój organizm wręcz karmi się tamtą energią. Udało mi się nawet być na fali, dzięki wspaniałym osobom mogłam być niesiona przez tłum i zobaczyć co się dzieje na scenie. Niesamowite uczucie!

.

My Little Wedding Konsultant Ślubny

Zawsze marzyłam, aby otworzyć coś swojego, co będzie spełnieniem moich marzeń i realizacją pasji, którą uwielbiam rozwijać. No i stało się.

Firma powstała w 2018 roku, ponieważ branża ślubna zawsze mnie nieśmiało do siebie ciągnęła, z czasem coraz bardziej i bardziej. Chciałam stworzyć swoje miejsce, pełne piękna i perfekcji. I mam nadzieję, że małymi kroczkami mi się to udało 🙂

W przypadku wiedzy i dokształcania ciągle mi mało. Uwielbiam się rozwijać i uczęszczać w kursach i szkoleniach i pogłębiać wiedzę z tematów, które mnie interesują. Najchętniej bym co tydzień chodziła na kurs lub szkolenie, które dałoby mi mega kopa do działania i przy tym poznała niesamowitych ludzi. Dlatego trafiłam na szkolenia z Alex Deco oraz Kamili Romanow Weddings, z których wyciągnęłam totalne maksimum wiedzy, abym mogła tworzyć i kreować jeszcze piękniejsze śluby niż dotychczas.

Na co dzień w pracy pomagają mi mój Narzeczony i Kiciuś, którzy dzielnie wspierają mnie w dążeniu do celów i realizacji marzeń, za co jestem im ogromnie wdzięczna 💗

Marzy mi się pomoc każdej Parze, która tego potrzebuje. Pomóc nakierować w odpowiednią stronę, pokazać możliwe kierunki. Chciałabym, aby Młoda Para wiedziała, że Konsultant Ślubny to nie tylko całkowita organizacja ślubu i wesela. Konsultant Ślubny może pomóc w każdym konkretnym aspekcie i nie musi to być kompleksowa usługa. Konsultant Ślubny może przykładowo pomóc w opracowaniu budżetu wesela (tylko!), może pomóc w rozstawieniu gości, może pomóc w opracowaniu koncepcji, pokierowaniu jak to wszystko powinno wyglądać. Masz już wybrany lokal, fotografa, kamerzystę, obsługę muzyczną? Cudownie! Ale masz problem z wizją wesela? Nie widzisz tego wszystkiego? Nie wiesz jak to połączyć, jakie są możliwości? Napisz, pomogę!

Zapraszam na niezobowiązujące spotkanie przy kawie – poznajmy się, zobacz na czym polega moja praca i jak mogę Ci pomóc 🙂

Nie jestem osobą, która wciska coś komuś na siłę, bo to nie o to chodzi. Sama również tego bardzo nie lubię, więc zawsze szukam optymalnego rozwiązania dla każdej Młodej Pary i dopasowuję ofertę tylko i wyłącznie pod jej kryteria.

Przesyłam wszystkim moc miłości i trzymam kciuki za Wasze uroczystości! 

.

Do zobaczenia przy kawie!

~ Kamila Taracińska